Jak pracujeme

Dobrý den,

prodej či koupě nemovitosti je velkým krokem v životě každého z nás a jsem si toho plně vědom. Stejně tak vím, že tento krok, a jeho průběh, si každý z nás dobře zapamatuje.

Mým cílem je poskytovat profesionální, odborný, komplexní, ale také příjemný servis. Rád bych prostřednictvím rozsahu svých služeb a zejména osobním přístupem zvýšil úroveň realitního trhu a pověsti realitního poradce.

Po letité praxi ve známých realitních kancelářích jsem došel k závěru, že tyto realitní kanceláře jsou z velké části pouze o placené a podbízivé reklamě. Často se v nich střídají makléři bez zkušeností, kteří pak vydělávají pro vedení dané společnosti. Kvalitní služby nejsou vůbec o velikosti realitní kanceláře nebo jejím názvu. Je to především o jednotlivcích, kteří jsou s klientem v přímém kontaktu. Proto jsem se rozhodl jít vlastní cestou a založit novou realitní kancelář, se kterou budou lidé rádi spolupracovat.

Nejsem největší ani nejbohatší firmou v oboru, ale při společné cestě ke koupi, prodeji či pronájmu nemovitosti, se můžete spolehnout na nadstandartní péči. Ta je pro mne samozřejmostí.

Těším se na osobní setkání 

Michal Nátěsta

Jednatel firmy MiNa Reality