Reference

                                Největší odměnou za dobře odvedenou práci je spokojený klient.

                           


Maria Vriend

Koupě domu Dolní Dušnice

We bought a house in the krknose area. Mr. Natesta, though he was the realtor of the sellers, he helped us very well! Eventhough we live abroad, the communication was excellent and he accomplished all our settlements. Mr. Michal is a great fit for international level. Many thanks! 

Iva Rosenbergová

Koupě bytu Trutnov

Koupě bytu Trutnov, Moc děkuji za profesionální přístup, vstřícnost, rychlost, byla jsem velice spokojená a vřele doporučuji."

Renata Kahudová

Prodej rodinného domu Troskovice

Milý pane Nátěsto, z celého srdce a co nejupřímněji Vám děkuji za spolupráci při prodeji naší nemovitosti. Svou vysokou profesionalitou a lidským přístupem jste dokázal skvěle a ve velmi krátkém časovém období zorganizovat prodej našeho domu. Tímto jste nám výrazně ulehčil od starostí a umožnil s lehkostí projít obtížnym obdobím. Celý proces proběhl jednoduše, bez stresováni a vždy s úsměvem...Děkuji ještě jednou za Váš osobitý a jedinečný přístup. Budu Vás doporučovat svým známým a s důvěrou s důvěrou se na Vás v budoucnu ráda obrátím." 

Renata Kahudová, Semily

Manželé Kupilíkovi

Prodej bytu Špindlerův Mlýn

Lidskost, profesionalita, rychlost, tak lze charakterizovat pana Nátěstu. S jeho spoluprací jsme byli velice spokojeni a vřele doporučujeme. Manžele Kupilíkovi, Přimda

Jiří Duda

Koupě chalupy Víchová nad Jizerou

Rád bych ze srdce poděkoval panu Nátěstovi za jeho naprosto skvělou, profesionální a spolehlivou práci při koupi nemovitosti. Děkuji za milý, oochotný a lidský přístup. Moc rád jsem poznal profesionála jako jste vy.

Přeji hodně spokojených klientů.

Jsem s pozdravem a díky!

Manželé Hladíkovi

Koupě bytu Špindlerův Mlýn

"S panem Nátěstou je velmi dobrá spolupráce. Co slíbí, to zařídí. Jedná rychle a spolehlivě. Nám zajistil vše k naší spokojenosti. Manželé Hladíkovi HK."

Viktor Jaroš

Koupě bytu Vrchlabí

MiNa Reality, majitel a makléř v jedné osobě pan Nátěsta je velmi akční, vše zařídil k mé plné spokojenosti. Doporučuji!

Viktor Jaroš, Brno


Jaroslav S.

Prodej apartmánu Vrchlabí

Vážený pane Nátěsto,
děkujeme za Vaše služby při prodeji apartmánu ve Vrchlabí. Po několika měsících, kdy jsme se snažili prodat byt svépomocí jste nám velice rychle pomohl s prodejem i zařídil vše potřebné. Byl to právě Váš svědomitý přístup, upřímnost a nasazení, které rozhodlo o prodeji nemovitosti. Rozhodně jste předčil naše očekávání. Děkujeme za pomoc a pokud budeme ještě někdy řešit nákup/prodej nemovitosti v Krkonoších, bude to s Vámi.

S přátelským pozdravem,Jaroslav S.

Petr Kocmánek

Koupě RD Horní Kalná

Spolupráci s realitním makléřem Michalem Nátěstou hodnotím jako nadstandardní. Složitý případ prodeje dosud nezkolaudovaného domu navíc zatíženého hypotékou řešil s nevídaným nasazením a iniciativou, doporučil i vhodného finančního poradce pro sjednání hypotečního úvěru už v době platnosti nových podmínek pro získání HÚ a rovněž daňového poradce pro vypracování přiznání k dani z převodu nemovitosti. Pouze díky četným osobním intervencím u původního majitele nemovitosti se podařilo tento případ dotáhnout do zdárného konce. Děkuji panu Nátěstovi za jeho proaktivní přístup, bez kterého bych s rodinou dnes nebydlel. 

Petr Kašpar

Koupě apartmánu Pec pod Sněžkou


Dobrý den pane Nátěsto,

níže zasílám hodnocení naší spolupráce při koupi nemovitosti v Peci pod Sněžkou.

  • dostupnost vsech podstatnych informaci / znalost nemovitosti na odpovidajici urovni od prvniho kontaktu
  • sdileni kontaktu na financiho poradce pri zajistovani hypotecniho uveru
  • vcasna koordinace prohlidek nemovitosi, zajisteni dulezitych podkladu od majitele nemovitosti
  • profesionalni jednani pres telefon & vystupovani pri osobnim setkani
  • zajisteni organizacnich souslednosti od nabidky, rezervaci smlouvu az po kupni smlouvu a predani nemovitosti
  • koordinace dokumentu potrebnych pro katastralni urad
  • podpora pri navazani vztahu s najemniky & dokumentu s tim souvisejicich
  • sluzby nabizene Michalem Nátěstou mohu vrele doporucit

Preji hezky den,

Petr Kaspar

Igor Pasker

Prodej apartmánu Benecko

Dobrý den, 

chtěl bych touto cestou poděkovat panu Nátěstovi, za velmi dobrou práci při prodeji našeho apartmánu na Benecku. Rád bych vyzdvihl serióznost přístupu, aktivní a příjemnou komunikaci a platnost všech informací a kroků, které jsme v průběhu řízení obdrželi.

Maželé Tillovi

Prodej chalupy Velká Úpa

Vřele doporučujeme pana Michala Nátěstu,

za lidský přítup a nadstandartní služby při prodeji naší nemovitosti. Vše proběhlo velmi rychle a na profesionální úrovni.

Zdraví Tillovi

Jaroslav Štěpán

Koupě bytu Velká Úpa

Jednání pana Nátěsty bylo od prvního telefonního kontaktu velice vstřícné a profesionální. Na čem jsme se domluvili, vždy platilo. I přes komplikace při zřizování hypotéky neztrácel optimizmus a vždy vstřícně vycházel požadavkům mým i třetích stran. Podepsání smluv a předání klíčů od nemovitosti pro něho neznamená ukončení spolupráce, ale i nadále spolupracuje při vyřizování všech úředních nezbytností potřebných k užívání koupené nemovitosti. 

Vlastimil Kout

koupě chaty Vrchlabí

Dobrý den, 

musím moc a moc poděkovat a pochválit p. Nátěstu, za  příkladný, profesionální přístup a férové jednání z jeho strany. Ještě jednou děkuji a přeji jen to nejlepší. 


Milada Gablíková

Pronájem bytu Vrchlabí

Dobrý den, panu makléři Michalu Nátěstovi nelze vůbec nic vytknout. Perfektní a spolehlivé jednání. Byla jsem naprosto se vším spokojena a moc mu za vše děkuji. Gablíková

Ing. Zdeněk Coubal a Miroslav Křivánek

Prodej souboru nemovitosí v obci Buřany

Dobrý den pane Nátěsto,

rádi bychom touto cestou poděkovali za Váš profesionální a zároveň lidský přístup při prodeji souboru nemovitostí v obci Buřany. 

Ač se jednalo o složitější případ, tak díky Vašim zkušenostem pozitvího přístupu se podařilo prodej zrealizovat.

Děkujeme tedy za výbornou spolupráci, přejeme monoho pracovních i osobních úspěchů a budeme Vás rádi doporučovat dále.Petr Obrtanec

Prodej stavebního pozemku Kruh

Spolupráci s panem Nátěsou vnímám velmi pozitivě. Během zprostředkování prodeje parcely jsem byl pravidelně informován o situaci, komunikace byla příjemná a nabídnutý servis splnil má očekávání.

Rád se Na Vás zase obrátím.

Děkuji za spolupráci

J. Daněk

Koupě bytu Vrchlabí

Dobrý den pane Nátěsto,

chci Vám poděkovat za bezproblémový průběh koupě bytu ve Vrchlabí, který jste obstaral od A do Z. Vše klaplo dle naší předchozí domluvy a i přes drobné komplikace jsme vždy vše s chladnou hlavou konstruktivně vyřešili.

Ještě jednou díky a budu se těšit na další spolupráci v budoucnu.

manželé Kutilovi

Prodej chalupy Dolní Dvůr

Dobrý den, 

chtěli bychom moc poděkovat panu Nátěstovi za bezproblémový prodej naší nemovitosti. Vždy byl velmi milý, ochotný a kdykoli připravený odpovědět na jakýkoli dotaz.

Vaši RK můžeme vřele doporučit.

Arend Valkema

Koupě bytu Janské Lázně

na jaře roku 2019, jsme pro firmu náhle museli řešit místo pro podnikání. S panem Natěstou jsem již v roce 2018 velice dobře spolupracoval a proto jsem neváhal se na něho obrátit. Tento krát byl  úkol jasný. Byt nebo nebytový prostor na podnikání v okolí Svobody nad Úpou ve velikosti kolem 80m2.  Po domluvě jsme ale navštívili byt v Janských Lázných po komplexní rekonstrukci. Navíc na slunečním místě, a v reprezentativní budově a na pěkným místě.  Pan Natěsta mně velice pomohl s papírováním a kromě návštěv u něj v kanceláři a u právníka, jsem nemusel nic zařizovat. Zařídil i veškerou komunikaci s financující bankou. Na konec jsme mohli i dřív dostat klíče od bytu a stihli jsme termín stěhování úplně akorát. Nyní tam v klidu můžeme podnikat a jsme velice spokojen. Moc děkuji, a jsem přesvědčen, že spolupráce s panem Nátěstou je správná volba. 

Igor Svatoš

Koupě rekreačního objektu Benecko

Vážený pane Nátěsto,

chtěl bych Vám, poděkovat za vynikajici spolupráci při této obchodní transakci. Z komunikace s Vámi jsem cítil stálou podporu, snahu najit nejlepší řešení a především pozitivní přístup.

Jestě jednou díky

Stanislav K.

Prohlídka bytu 

"Přijemný a informovaný makléř. Mezi svými kolegy i z iných RK pozitivně vyčnívá."

Jiří Coufal

Prodej bytu Vrchlabí

Dobrý den pane Nátěsto!

Děkuji Vám za brzský a bezproblémový prodej našeho bytu ve Slovanské ulici. Šlo o skvělý a profesionální přístup. Vše co jste přislíbil při první schůzce jste  hladce zařidil a splnil bez problémů v požadovaných termínech.

Pokud budeme v budoucnu uvažovat o prodeji nebo pronájmu další nemovitosti, rádi se na Vás obrátíme.