Reference

                                Největší odměnou za dobře odvedenou práci je spokojený klient.

                           


p. Kábrt

Prodej domu Úpice

"Pan Nátěsta mě zprostředkoval prodej domu v Úpici. Od samého začátku jsem byl udiven jeho perfektní prací při vypracování příslušných dokumentů , bezvadným chováním a jeho vstřícným jednáním v průběhu prodeje. Vše co slíbil při přípravě samotného prodeje splnil,komunikace byla vždy perfektní ,rychlá a velmi mě pomohl při objasnění některých záležitostí při prodeji,kterým jsem nerozuměl. Vřele doporučuji,byl jsem maximálně spokojen. 13.1.2021" 

Mullerovi

Prodej chalupy

"Dobrý den.Pan Nátěsta nám zprostředkoval prodej chalupy.Jeho přístup a zájem je profesionální a lidský.Spolupráci s ním hodnotíme velice pozitivně,byli jsme velmi spokojeni,vše proběhlo hladce a bez problémů. Děkujeme. Mullerovi"

pí. Kábrtová

Prodej domu

"Dobrý den, velice oceňuji spolupráci s panem Nátěstou. Spolupráce s ním při prodeji domu byla na velmi profesionální úrovni. Pan Nátěsta dodržel, co slíbil, byl velice vstřícný a ochotný a vždy pohotově reagoval na všechny dotazy, byl vždy k zastižení. Tímto bych mu chtěla poděkovat. Spolupráci vřele doporučuji!!!"

Tereza Podlipská

Prodej apartmánu Strážné

"Seriózní, slušné, vstřícné jednání. Znalost věci. Za mne:100% spokojenost a také.....VELKÉ DÍKY ! Tereza Podlipská" 

Jana Novotná

Prodej bytu Poniklá

"Se všemi předchozími hodnoceními souhlasím - a není takřka co dodat. Přes veškeré problémy s prodejem, které se vyskytly na straně prodávajícího a někdy i potencionálních kupujících byl trpělivý, vždy měl na nás čas, poradil, napravil, co jsme pokazili a to s velkou trpělivostí - a to se občas nedočkal ani kouzelného slůvka "děkuji". Takže nyní DĚKUJEME. Spolupráci mohu též jen vřele doporučit"

Eva Novotná


"Pan Nátěsta dělá svojí práci naprosto perfektně. Přístup pana Nátěsty je profesionální, navíc je lidský a milý. Je radost s ním spolupracovat. O nemovitosti věděl všechno, na schůzky přišel včas a precizně připravený. Bylo mi potěšením, setkat se s člověkem, který rozumí své práci a zároveň je korektní, férový a přátelský. Pokud bych někdy já nebo někdo známý potřeboval služby makléře, určitě pana Nátěstu doporučím." 

Veronika Dlouhá


"Pan Nátěsta je dle mého skutečně člověk na svém místě - profesionální, pečlivý, flexibilní, k tomu lidský a přátelský. Spolupráci s ním mohu jen doporučit! Veronika"

Sylva Trailinová


"S prací pana Natěsty jsem byla velice spokojena od samého začátku byl vstřícný i když tam byly komplikace,nakonec se Vše vyřešilo. Myslím že zařizoval věci které nemusel a za to mu moc děkuji a přeji mu hodně úspěchu v další práci.Můžu ho jen doporučit. Trailinová" 

Manželé Burandovi


"Pan Nátěsta nám zprostředkoval koupi chaloupky ve Velkých Svatoňovicích, a s jeho spoluprací jsme byli velmi spokojení. Vysoce profesionální a velmi lidský přístup, vše ochotně vysvětlil a zařídil. Celý proces proběhl rychle a ve velmi přátelské atmosféře, protože pan Nátěsta je za všech okolností dobře naladěn. Spolupráci s ním můžeme všem doporučit. Manželé Burandovi." 

Autodoprava J M


"S prací pana Nátěsty jsem byl maximálně spokojen. Vstřícný, profesionální přistup. Moho všem doporučit." 

Monika Filipová

Koupě bytu Svoboda nad Úpou

"Vysoká profesionalita, lidskost, rychlost jednání, bez zbytečného prodlužování, komunikace na vysoké úrovni a bez zbytečného stresu. Jedinečný individuální přístup a naprostá spokojenost od prvního kontaktu až po ukončení spolupráce. Budu Vás doporučovat svým známým a s radostí a důvěrou se na Vás v budoucnu opět obrátím. Děkuji Vám, Monika Filipová." 

Inka a Jarek K.

Prodej chalupy Velké Svatoňovice

"Vysoká profesionalita, rychlost jednáni, komunikace na špičkové úrovni, individuálni přístup a naprostá spokojenost od prvního kontaktu až po ukončení prodeje nemovitosti. Pán Michal Nátěsta má náš obdiv a uznáni za svoji práci a nadstandartí jednáni s klienty. Ve svem oboru je doma a my mu posílame veliké poděkováni a nejvyšší hodnocení . S úctou Inka a Jarek K."

Maria Vriend

Koupě domu Dolní Dušnice

"We bought a house in the krknose area. Mr. Natesta, though he was the realtor of the sellers, he helped us very well! Eventhough we live abroad, the communication was excellent and he accomplished all our settlements. Mr. Michal is a great fit for international level. Many thanks!" 

Iva Rosenbergová

Koupě bytu Trutnov

"Koupě bytu Trutnov, Moc děkuji za profesionální přístup, vstřícnost, rychlost, byla jsem velice spokojená a vřele doporučuji."

Renata Kahudová

Prodej rodinného domu Troskovice

"Milý pane Nátěsto, z celého srdce a co nejupřímněji Vám děkuji za spolupráci při prodeji naší nemovitosti. Svou vysokou profesionalitou a lidským přístupem jste dokázal skvěle a ve velmi krátkém časovém období zorganizovat prodej našeho domu. Tímto jste nám výrazně ulehčil od starostí a umožnil s lehkostí projít obtížnym obdobím. Celý proces proběhl jednoduše, bez stresováni a vždy s úsměvem...Děkuji ještě jednou za Váš osobitý a jedinečný přístup. Budu Vás doporučovat svým známým a s důvěrou s důvěrou se na Vás v budoucnu ráda obrátím." 

Renata Kahudová, Semily

Manželé Kupilíkovi

Prodej bytu Špindlerův Mlýn

"Lidskost, profesionalita, rychlost, tak lze charakterizovat pana Nátěstu. S jeho spoluprací jsme byli velice spokojeni a vřele doporučujeme. Manžele Kupilíkovi, Přimda"

Jiří Duda

Koupě chalupy Víchová nad Jizerou

"Rád bych ze srdce poděkoval panu Nátěstovi za jeho naprosto skvělou, profesionální a spolehlivou práci při koupi nemovitosti. Děkuji za milý, oochotný a lidský přístup. Moc rád jsem poznal profesionála jako jste vy.

Přeji hodně spokojených klientů.

Jsem s pozdravem a díky!"

Manželé Hladíkovi

Koupě bytu Špindlerův Mlýn

"S panem Nátěstou je velmi dobrá spolupráce. Co slíbí, to zařídí. Jedná rychle a spolehlivě. Nám zajistil vše k naší spokojenosti. Manželé Hladíkovi HK."

Viktor Jaroš

Koupě bytu Vrchlabí

"MiNa Reality, majitel a makléř v jedné osobě pan Nátěsta je velmi akční, vše zařídil k mé plné spokojenosti. Doporučuji!

Viktor Jaroš, Brno"


Jaroslav S.

Prodej apartmánu Vrchlabí

"Vážený pane Nátěsto,
děkujeme za Vaše služby při prodeji apartmánu ve Vrchlabí. Po několika měsících, kdy jsme se snažili prodat byt svépomocí jste nám velice rychle pomohl s prodejem i zařídil vše potřebné. Byl to právě Váš svědomitý přístup, upřímnost a nasazení, které rozhodlo o prodeji nemovitosti. Rozhodně jste předčil naše očekávání. Děkujeme za pomoc a pokud budeme ještě někdy řešit nákup/prodej nemovitosti v Krkonoších, bude to s Vámi.

S přátelským pozdravem,Jaroslav S."

Petr Kocmánek

Koupě RD Horní Kalná

"Spolupráci s realitním makléřem Michalem Nátěstou hodnotím jako nadstandardní. Složitý případ prodeje dosud nezkolaudovaného domu navíc zatíženého hypotékou řešil s nevídaným nasazením a iniciativou, doporučil i vhodného finančního poradce pro sjednání hypotečního úvěru už v době platnosti nových podmínek pro získání HÚ a rovněž daňového poradce pro vypracování přiznání k dani z převodu nemovitosti. Pouze díky četným osobním intervencím u původního majitele nemovitosti se podařilo tento případ dotáhnout do zdárného konce. Děkuji panu Nátěstovi za jeho proaktivní přístup, bez kterého bych s rodinou dnes nebydlel." 

Petr Kašpar

Koupě apartmánu Pec pod Sněžkou

"Dobrý den pane Nátěsto,

níže zasílám hodnocení naší spolupráce při koupi nemovitosti v Peci pod Sněžkou.

  • dostupnost vsech podstatnych informaci / znalost nemovitosti na odpovidajici urovni od prvniho kontaktu
  • sdileni kontaktu na financiho poradce pri zajistovani hypotecniho uveru
  • vcasna koordinace prohlidek nemovitosi, zajisteni dulezitych podkladu od majitele nemovitosti
  • profesionalni jednani pres telefon & vystupovani pri osobnim setkani
  • zajisteni organizacnich souslednosti od nabidky, rezervaci smlouvu az po kupni smlouvu a predani nemovitosti
  • koordinace dokumentu potrebnych pro katastralni urad
  • podpora pri navazani vztahu s najemniky & dokumentu s tim souvisejicich
  • sluzby nabizene Michalem Nátěstou mohu vrele doporucit

Preji hezky den,

Petr Kaspar"

Igor Pasker

Prodej apartmánu Benecko

"Dobrý den, 

chtěl bych touto cestou poděkovat panu Nátěstovi, za velmi dobrou práci při prodeji našeho apartmánu na Benecku. Rád bych vyzdvihl serióznost přístupu, aktivní a příjemnou komunikaci a platnost všech informací a kroků, které jsme v průběhu řízení obdrželi."

Maželé Tillovi

Prodej chalupy Velká Úpa

"Vřele doporučujeme pana Michala Nátěstu,

za lidský přítup a nadstandartní služby při prodeji naší nemovitosti. Vše proběhlo velmi rychle a na profesionální úrovni.

Zdraví Tillovi"

Jaroslav Štěpán

Koupě bytu Velká Úpa

"Jednání pana Nátěsty bylo od prvního telefonního kontaktu velice vstřícné a profesionální. Na čem jsme se domluvili, vždy platilo. I přes komplikace při zřizování hypotéky neztrácel optimizmus a vždy vstřícně vycházel požadavkům mým i třetích stran. Podepsání smluv a předání klíčů od nemovitosti pro něho neznamená ukončení spolupráce, ale i nadále spolupracuje při vyřizování všech úředních nezbytností potřebných k užívání koupené nemovitosti." 

Vlastimil Kout

koupě chaty Vrchlabí

"Dobrý den, 

musím moc a moc poděkovat a pochválit p. Nátěstu, za  příkladný, profesionální přístup a férové jednání z jeho strany. Ještě jednou děkuji a přeji jen to nejlepší." 


Milada Gablíková

Pronájem bytu Vrchlabí

"Dobrý den, panu makléři Michalu Nátěstovi nelze vůbec nic vytknout. Perfektní a spolehlivé jednání. Byla jsem naprosto se vším spokojena a moc mu za vše děkuji. Gablíková"

Ing. Zdeněk Coubal a Miroslav Křivánek

Prodej souboru nemovitosí v obci Buřany

"Dobrý den pane Nátěsto,

rádi bychom touto cestou poděkovali za Váš profesionální a zároveň lidský přístup při prodeji souboru nemovitostí v obci Buřany. 

Ač se jednalo o složitější případ, tak díky Vašim zkušenostem pozitvího přístupu se podařilo prodej zrealizovat.

Děkujeme tedy za výbornou spolupráci, přejeme monoho pracovních i osobních úspěchů a budeme Vás rádi doporučovat dále."Petr Obrtanec

Prodej stavebního pozemku Kruh

"Spolupráci s panem Nátěsou vnímám velmi pozitivě. Během zprostředkování prodeje parcely jsem byl pravidelně informován o situaci, komunikace byla příjemná a nabídnutý servis splnil má očekávání.

Rád se Na Vás zase obrátím.

Děkuji za spolupráci"

J. Daněk

Koupě bytu Vrchlabí

"Dobrý den pane Nátěsto,

chci Vám poděkovat za bezproblémový průběh koupě bytu ve Vrchlabí, který jste obstaral od A do Z. Vše klaplo dle naší předchozí domluvy a i přes drobné komplikace jsme vždy vše s chladnou hlavou konstruktivně vyřešili.

Ještě jednou díky a budu se těšit na další spolupráci v budoucnu."

manželé Kutilovi

Prodej chalupy Dolní Dvůr

"Dobrý den, 

chtěli bychom moc poděkovat panu Nátěstovi za bezproblémový prodej naší nemovitosti. Vždy byl velmi milý, ochotný a kdykoli připravený odpovědět na jakýkoli dotaz.

Vaši RK můžeme vřele doporučit."

Arend Valkema

Koupě bytu Janské Lázně

"Na jaře roku 2019, jsme pro firmu náhle museli řešit místo pro podnikání. S panem Natěstou jsem již v roce 2018 velice dobře spolupracoval a proto jsem neváhal se na něho obrátit. Tento krát byl  úkol jasný. Byt nebo nebytový prostor na podnikání v okolí Svobody nad Úpou ve velikosti kolem 80m2.  Po domluvě jsme ale navštívili byt v Janských Lázných po komplexní rekonstrukci. Navíc na slunečním místě, a v reprezentativní budově a na pěkným místě.  Pan Natěsta mně velice pomohl s papírováním a kromě návštěv u něj v kanceláři a u právníka, jsem nemusel nic zařizovat. Zařídil i veškerou komunikaci s financující bankou. Na konec jsme mohli i dřív dostat klíče od bytu a stihli jsme termín stěhování úplně akorát. Nyní tam v klidu můžeme podnikat a jsme velice spokojen. Moc děkuji, a jsem přesvědčen, že spolupráce s panem Nátěstou je správná volba." 

Igor Svatoš

Koupě rekreačního objektu Benecko

"Vážený pane Nátěsto,

chtěl bych Vám, poděkovat za vynikajici spolupráci při této obchodní transakci. Z komunikace s Vámi jsem cítil stálou podporu, snahu najit nejlepší řešení a především pozitivní přístup.

Jestě jednou díky"

Stanislav K.

Prohlídka bytu 

"Přijemný a informovaný makléř. Mezi svými kolegy i z iných RK pozitivně vyčnívá."

Jiří Coufal

Prodej bytu Vrchlabí

"Dobrý den pane Nátěsto!

Děkuji Vám za brzský a bezproblémový prodej našeho bytu ve Slovanské ulici. Šlo o skvělý a profesionální přístup. Vše co jste přislíbil při první schůzce jste  hladce zařidil a splnil bez problémů v požadovaných termínech.

Pokud budeme v budoucnu uvažovat o prodeji nebo pronájmu další nemovitosti, rádi se na Vás obrátíme."